Общение профессионалов

Объявление

УВАЖАЕМЫЕ ПОСЕТИТЕЛИ! НАШ ФОРУМ ПЕРЕЕХАЛ НА САЙТ WWW.PROF-CONFERENCE.COM.UA, ГДЕ ВЫ СМОЖЕТЕ НЕ ТОЛЬКО ПРИНЯТЬ УЧАСТИЕ В ОБСУЖДЕНИИ ИНТЕРЕСНЫХ ТЕМ, НО И УЗНАТЬ МНОГО ПОЗНАВАТЕЛЬНОЙ ИНФОРМАЦИИ И ОЗНАКОМИТЬСЯ С НОВЫМИ ВОЗМОЖНОСТЯМИ САЙТА!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Общение профессионалов » Фото, изобразительное искусство » Курси з фотографії в Україні


Курси з фотографії в Україні

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Всім привіт! Шукаю деякі якісні онлайн-курси з фотографії в Україні. Де б краще знайти такі навчання?

0

2

Привіт! Моя подруга нещодавно почала навчання на освітній платформі SKVOT, і вони пропонують декілька цікавих курсів з фотографії. Тут ви знайдете як вступні курси для новачків, так і більш глибокі навчання для досвідчених фотографів. Що особливо круте, так це те, що вони дозволяють вам самостійно регулювати темп та графік навчання, щоб воно підходило вам. Моя подруга зараз задоволена якістю навчання на цій платформі. Ось посилання на їхній сайт: https://skvot.io/uk/course/fotografiya. Я думаю, вам варто там зупинитись та дізнатись більше про доступні курси.

0


Вы здесь » Общение профессионалов » Фото, изобразительное искусство » Курси з фотографії в Україні