Общение профессионалов

Объявление

УВАЖАЕМЫЕ ПОСЕТИТЕЛИ! НАШ ФОРУМ ПЕРЕЕХАЛ НА САЙТ WWW.PROF-CONFERENCE.COM.UA, ГДЕ ВЫ СМОЖЕТЕ НЕ ТОЛЬКО ПРИНЯТЬ УЧАСТИЕ В ОБСУЖДЕНИИ ИНТЕРЕСНЫХ ТЕМ, НО И УЗНАТЬ МНОГО ПОЗНАВАТЕЛЬНОЙ ИНФОРМАЦИИ И ОЗНАКОМИТЬСЯ С НОВЫМИ ВОЗМОЖНОСТЯМИ САЙТА!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Общение профессионалов » IT и компьютеры » Автоматизація роботи магазину


Автоматизація роботи магазину

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Колеги, яке програмне забезпечення варто використовувати для того, щоб автоматизувати роботу магазину

0

2

Бойко Станислав написал(а):

Колеги, яке програмне забезпечення варто використовувати для того, щоб автоматизувати роботу магазину

Від специфіки бізнесу залежить принцип підбору такого ПО, Зверніть на це увагу!

0

3

Допоможіть, будь ласка, знайти програму автоматизації для ветеринарних клінік і аптек. Шукаю вже давно, але не можу визначитися. Мені потрібна надійна і функціональна програма, яка допоможе полегшити управління клінікою і аптекою. Маєте якісь рекомендації?

0

4

Рекомендую вам відвідати сайт enote.vet та ознайомитися із програмою автоматизації процесів для ветеринарних клінік і аптек, яку надає E-Note https://enote.vet/ . Ця програма вже завоювала довіру багатьох фахівців у сфері ветеринарної медицини і аптечної діяльності. Вона включає в себе широкий спектр можливостей, від управління пацієнтами і складом до обліку ліків і фінансового контролю. E-Note - це надійний і сучасний інструмент для оптимізації вашого бізнесу.

0

5

мишкин написал(а):

Допоможіть, будь ласка, знайти програму автоматизації для ветеринарних клінік і аптек. Шукаю вже давно, але не можу визначитися. Мені потрібна надійна і функціональна програма, яка допоможе полегшити управління клінікою і аптекою. Маєте якісь рекомендації?

Щодо автоматизації - то тут і обладнання потрібно спеціальне купувати!

0

6

Иван Лойко написал(а):

Щодо автоматизації - то тут і обладнання потрібно спеціальне купувати!

Автоматизація роботи будь-якого бізнесу тісно пов'язане зі спеціальним бездротовим обладнанням і це реальні та зрозумілі речі! Точно знаю, що таке обладнання для бізнесу https://shop.ribbon.ua можна купувати в інтернеті на профільних ресурсах і укомплектувати все необхідне не буде надто важко. Тому про ці речі реально не потрібно забувати!

0


Вы здесь » Общение профессионалов » IT и компьютеры » Автоматизація роботи магазину