Общение профессионалов

Объявление

УВАЖАЕМЫЕ ПОСЕТИТЕЛИ! НАШ ФОРУМ ПЕРЕЕХАЛ НА САЙТ WWW.PROF-CONFERENCE.COM.UA, ГДЕ ВЫ СМОЖЕТЕ НЕ ТОЛЬКО ПРИНЯТЬ УЧАСТИЕ В ОБСУЖДЕНИИ ИНТЕРЕСНЫХ ТЕМ, НО И УЗНАТЬ МНОГО ПОЗНАВАТЕЛЬНОЙ ИНФОРМАЦИИ И ОЗНАКОМИТЬСЯ С НОВЫМИ ВОЗМОЖНОСТЯМИ САЙТА!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Общение профессионалов » Продвижение товаров и услуг » Де замовити якісні відгуки?


Де замовити якісні відгуки?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Всім привіт! У мене є свій бренд, місцевий магазин який відзначається по гугл картах, ось, хочу туди замовити відгуки, щоб люди колись шукали щось, бачили що у мене найкраща позначка на магазині.

0

2

Ви впевнені, що вам таке потрібно? Просто, якщо так говорити, то гугл може видалити взагалі вашу точку з гугл карт за порушення їх правил і регламенту, а це дуже буде погано!

0

3

Брендовий аккаунт навряд чи вони заблокують, та й загалом я ж не замовляю так, щоб боти писали мені відгуки, мені потрібна чиста та лаконічна робота від руки, думаю що таке реально замовити.

0

4

GlentWayne написал(а):

Всім привіт! У мене є свій бренд, місцевий магазин який відзначається по гугл картах, ось, хочу туди замовити відгуки, щоб люди колись шукали щось, бачили що у мене найкраща позначка на магазині.

Багато хто говорить що боти - дешева послуга яка зовсім не якісна, так, дешева звичайно ж, але що говорити про якість, то взагалі краще промовчати ... Якість є від руки і люди дійсно вміють писати якісний текст і щоб він по темі підходив.

Я ось не перший рік замовляю відгуки і крауд посилання https://crowdlinks.store/ua/ у сервісі “CrowdLinksStore” можна створити своє завдання, передати менеджерам, домовиться про ціну і потім чекати як робота буде готова, за термінами здачі також можна говорити і поставити дату дедлайну, я особисто віддаю перевагу щоб робота йшла спокійно і не виглядала як накрутка відгуків…

https://i.postimg.cc/44HQL60c/1.jpg

0


Вы здесь » Общение профессионалов » Продвижение товаров и услуг » Де замовити якісні відгуки?